Dobrodružná cesta s bivakem na sněhu :

Vžijte se do role severského cestovatele a zažijte neopakovatelnou dvoudenní cestu se psím spřežením. Svoje věci si povezete na saních a po prvním dni cesty, kdy zdoláte 30 km jízdy zimní krajinou si připravíte pravý zimní bivak a strávíte noc ve sněhovém záhrabu. Celkem za dva dny ujedete cca 50 km.

Dobrodružná cesta s bivakem na sněhu

Zážitek obsahuje :

1. den od 13,00:

Seznámíte se se psy, s musherem provedete teoretickou přípravu, připravíte saně a naložíte věci.
Provedete plán cesty a už Vás bude čekat výjezd. Ujedete cca 30 km s vlastním spřežením (musher jede také s vlastním spřežením). Jakmile dorazíte na předem vybrané místo, obstaráte psy a připravíte bivak. Večeři si připravíte na improvizovaném ohništi (teplá hustá polévka, fazole a uzenina, pečivo) a s musherem rozeberete cestu a připravíte plán na druhý den.

2.den

Po probuzení obstaráte psy, připravíte si snídani (čaj, polévka a pečivo) a nachystáte se na cestu. Ujedete cca 20 km a dojedete na místo výjezdu. Pomůžete musherovi vypřáhnout a odstrojit psy a celou cestu rozeberete. Příjezd cca ve 13,00 hodin.

Celková doba zážitku: 24 hodin (možná odchylka až 2 hodiny podle rychlosti jízdy a počtu zastávek během cesty)

V ceně zážitku vám zajistíme :

kvalitní stan určený k zimním bivakům, úložný prostor na saních pro Vaše osobní věci, jídlo odpovídající podmínkám (večeře první den, snídaně druhý den), termosku naplněnou čajem první i druhý den.

V ceně zážitku od nás dostanete jako upomínku „expediční deník“ se zážitky z Vaší cesty i s několika fotografiemi.

Místo: Vysočina
Cena: 7000,- Kč / 1 osoba

Pokud máte zájem absolvovat tento zážitek ve dvou nebo ve skupince více osob, připravíme Vám program a cenu na míru.

V případě, že byste dali přednost ubytování v nějakém ubytovacím zařízení, je možné upravit cestu tak, aby to bylo možné. Nocleh ale není zahrnut do ceny zážitku!

Formulář pro rezervaci a dotazy :

Pro rychlou komunikaci uveďte do vzkazu i své telefonní číslo.

beh.png, 9,7kB